Луксузно пакување со 25 пралини

1.250,00 ден.   Спореди


Луксузно пакување со 25 пралини (±400 g) од реномираниот белгиски производител Leonidas.
Подарете врвно чоколадно изненадување спакувано во луксузно пакување. Производител: Leonidas, Белг...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Леонидас http://jass.com.mk/index.php/mk/e-prodavnica.html Детали 1.250,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Луксузно пакување со 25 пралини (±400 g) од реномираниот белгиски производител Leonidas.
Подарете врвно чоколадно изненадување спакувано во луксузно пакување. Производител: Leonidas, Белгија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка