Луксузно пакување со 12 пралини

550,00 ден.   Спореди


Луксузно пакување со 12 пралини (±190 g) од реномираниот белгиски производител Leonidas.
Извонредно чоколадно уживање спакувано во лускузно пакување. Производител: Leonidas, Белгија.
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Леонидас http://jass.com.mk/index.php/mk/e-prodavnica.html Детали 550,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Луксузно пакување со 12 пралини (±190 g) од реномираниот белгиски производител Leonidas.
Извонредно чоколадно уживање спакувано во лускузно пакување. Производител: Leonidas, Белгија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка