ЛОКАТОР НА МЕТАЛИ

5.664,00 ден.   Спореди

Овозможува насочено пребарување на метали како железни засилувачи, цевки и водоводни цевки и на тој начин ги заштитува вредните бушилки, алатки и машини за дупчење. Детектира метал, ја одредува локац...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.664,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овозможува насочено пребарување на метали како железни засилувачи, цевки и водоводни цевки и на тој начин ги заштитува вредните бушилки, алатки и машини за дупчење. Детектира метал, ја одредува локацијата на цевките, ја одредува длабочината на бушење и типот на металот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка