ЛИТИУМСКА БАТРИЈА ТИП - CR 123 A

295,00 ден.   Спореди

Најдобриот енергетски извор за Вашата камера. Голем капацитет и минимална потрошувачка- предност на литиумската технологија.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 295,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Најдобриот енергетски извор за Вашата камера. Голем капацитет и минимална потрошувачка- предност на литиумската технологија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка