ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА CONRAD 9 V - 900 mAh

708,00 ден.   Спореди

Екстремно моќна литиумска батерија со максимален капацитет и оптимална заштита од протекување. Mинимално празнење на напон (


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 708,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Екстремно моќна литиумска батерија со максимален капацитет и оптимална заштита од протекување. Mинимално празнење на напон (

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка