ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА ТИП SL-750/T

531,00 ден.   Спореди

Специјален тип на литиумска батерија тип SL-750/T со продолжетоци кои можат да се лемат со големина од 1/2 AA. Може да се користи на температура од -55 C до +85 C.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 531,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Специјален тип на литиумска батерија тип SL-750/T со продолжетоци кои можат да се лемат со големина од 1/2 AA. Може да се користи на температура од -55 C до +85 C.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка