Линеарен мрежен уред PS-1302 D

8.673,00 ден.   Спореди

Електронски стабилизиран мрежен уред за основна употреба за хоби, на училиште или тренинг. Излезниот напон и струја може да се подесуваат во кое било време


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.673,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Електронски стабилизиран мрежен уред за основна употреба за хоби, на училиште или тренинг. Излезниот напон и струја може да се подесуваат во кое било време

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка