ЛИНЕАРЕН МРЕЖЕН УРЕД PS-1152A

4.602,00 ден.   Спореди

Стабилизиран електронски линеарен мрежен уред со можност за прилагодување на излезниот напон и аналогниот екран. Ова е евтин почетнички модел во областа на бесконечно променливите напојувања.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.602,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Стабилизиран електронски линеарен мрежен уред со можност за прилагодување на излезниот напон и аналогниот екран. Ова е евтин почетнички модел во областа на бесконечно променливите напојувања.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка