ЛИНЕАРЕН МРЕЖЕН НАПОЈУВАЧ VLP-2403

26.078,00 ден.   Спореди

Електронски стабилизиран мрежен уред со одвоен регулатор за напон и струја. Овој уред се карактеризира со ниска дисторзија добро оптеретување и регулација на моќта. VLP - серијата има конвекциско ладе...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 26.078,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Електронски стабилизиран мрежен уред со одвоен регулатор за напон и струја. Овој уред се карактеризира со ниска дисторзија добро оптеретување и регулација на моќта. VLP - серијата има конвекциско ладење па вентилатор не е потребен. Дополнително уредот е опремен со подесив 3-6V/DC излез за дигитално преклопување. Главните излези се интерно поврзани паралелно или сериски преку ротирачко копче. Постои и држач на основата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка