ЛИНЕАРЕН ЛАБОРАТОРИСКИ МРЕЖЕН УРЕД VLP-1302A

7.847,00 ден.   Спореди

Електронски стабилизиран адаптер со посебен регулатор за напон и за струја. Уредот има заштита од краток спој и се исклучува пред да се прегрее.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.847,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Електронски стабилизиран адаптер со посебен регулатор за напон и за струја. Уредот има заштита од краток спој и се исклучува пред да се прегрее.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка