ЛИНЕАРЕН ЛАБОРАТОРИСКИ АДАПТЕР VLP-1405 PRO

20.827,00 ден.   Спореди

Електронски стабилизиран адаптер со посебен регулатор за напон и за струја. Нема потреба од вентилатор. Излезен напон од 3 до 6 V/DC. Нарачајте соодветен кабел.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 20.827,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Електронски стабилизиран адаптер со посебен регулатор за напон и за струја. Нема потреба од вентилатор. Излезен напон од 3 до 6 V/DC. Нарачајте соодветен кабел.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка