Лето

150,00 ден.   Спореди

Длабока и потресна приказна за заплетканите патишта на љубовните чувства, но и за моќта на човековото срце да се избори за нив.
Длабока и потресна приказна за заплетканите патишта на љубовните ч...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 150,00 ден.

пред 9 години

Тримакс http://www.3maks.com/   Детали 658,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Длабока и потресна приказна за заплетканите патишта на љубовните чувства, но и за моќта на човековото срце да се избори за нив.
Длабока и потресна приказна за заплетканите патишта на љубовните чувства, но и за моќта на човековото срце да се избори за нив. На една прошетка во Хајд парк, младиот вајар Марк Ленан случајно се запознава со убавата Олива Кремир.
Меѓу нив веднаш блеснува искрата на љубовта, која ја разгоруваат на летување во Монте Карло. Меѓутоа, на патот на таа љубов стои една голема пречка – Олива е мажена. Настанува мачна и сложена ситуација на забранета љубов.
Обземени од силни чувства, и двајцата се соочени со својот копнеж да живеат целосен, исполнет живот, но и со судирот со општествените норми и скрупули. И токму кога се чини дека се на патот да го остварат својот сон, доаѓа до драматична завршница на љубовната драма...

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка