ЛЕТКУМ KP-150 150 W

2.065,00 ден.   Спореди

Моќен леткум за механичка работа, на пример обработка на метал.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.065,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Моќен леткум за механичка работа, на пример обработка на метал.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка