ЛЕТКУМ 23/45W

1.180,00 ден.   Спореди

Безбеден леткум со прекинувач погоден за секаква примена, лесен и практичен во сите ситуации. Покрај тоа, практичниот прекинувач Ве ослободува од здодевното вклучување/исклучување на леткумот од штеке...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.180,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Безбеден леткум со прекинувач погоден за секаква примена, лесен и практичен во сите ситуации. Покрај тоа, практичниот прекинувач Ве ослободува од здодевното вклучување/исклучување на леткумот од штекер.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка