ЛЕТКУМ 20/130 W

531,00 ден.   Спореди

Идеален уред за брзо лемење. Благодарение на напојувањето од 130 W при активирање, овој леткум постигнува температура на работа само за 15 секунди.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 531,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеален уред за брзо лемење. Благодарение на напојувањето од 130 W при активирање, овој леткум постигнува температура на работа само за 15 секунди.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка