ЛЕТКУМ СО АДАПТЕР ЗА АВТОМОБИЛ

531,00 ден.   Спореди

Лектум со адаптер со приклучок за автомобилска запалка. Брзо се загрева и користи напојување до 30 W.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 531,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Лектум со адаптер со приклучок за автомобилска запалка. Брзо се загрева и користи напојување до 30 W.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка