ЛЕСЕН КАБЕЛ 25 М, СПАКУВАН

3.277,00 ден.   Спореди

Употреба на отворено место, погоден за поврзување на светлечки инсталации.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.277,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Употреба на отворено место, погоден за поврзување на светлечки инсталации.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка