ЛЕПЛИВИ СТАПЧИЊА ЗА ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПИШТОЛ

1.180,00 ден.   Спореди

Лепливи стапчиња за термопластичните пиштоли од типот Steinel и Pattex и други термопластични пиштоли. Дијаметар на лента Ø11mm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.180,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Лепливи стапчиња за термопластичните пиштоли од типот Steinel и Pattex и други термопластични пиштоли. Дијаметар на лента Ø11mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка