ЛЕПАК - ПЕНКАЛО FLUXI(10мл)

885,00 ден.   Спореди

Средство за брзи и прецизни поправки на PCB, и SMD лемила. Апликатор за рамномерно нанесување на средството.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 885,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Средство за брзи и прецизни поправки на PCB, и SMD лемила. Апликатор за рамномерно нанесување на средството.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка