ЛЕНТА ЗА ОДЛЕМУВАЊЕ ТИП -NC/BB

354,00 ден.   Спореди

Лента за одлемување Stannol на калај во форма на коноп. Не е потребно дополнително прочистување бидејќи средството се апсорбира лесно, времето на одлемување се намалува, а прегревањето на компонентата...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 354,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Лента за одлемување Stannol на калај во форма на коноп. Не е потребно дополнително прочистување бидејќи средството се апсорбира лесно, времето на одлемување се намалува, а прегревањето на компонентата е минимизирано.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка