Лемило 300 W

17.523,00 ден.   Спореди

Ова лемило на железо е идеално за обработка на метал, за лемење на бакарни плочи и шини.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 17.523,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ова лемило на железо е идеално за обработка на метал, за лемење на бакарни плочи и шини.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка