ЛЕМИЛО во олик на чекан 550 W

29.323,00 ден.   Спореди

Ова лемило во облик на чекан е особено погоден за работа со метал и за работа со инсталација, како и за лемење колектори и бакарни шини. Ова чекан-лемило, исто така е докажано во автолимарските работ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 29.323,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ова лемило во облик на чекан е особено погоден за работа со метал и за работа со инсталација, како и за лемење колектори и бакарни шини. Ова чекан-лемило, исто така е докажано во автолимарските работи.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка