ЛЕМИЛКА НА ПЛИН/БРЕНЕР PT-509 10 ДЕЛЕН СЕТ

2.419,00 ден.   Спореди

Универзална комбинација на плинска лемилка/бренер во ергономски дизајн со практичен Piezo самозапалувач за лемење или загревање на материјали. Лемилката се прилагодува од 30 до 120 W (како електрична ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.419,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Универзална комбинација на плинска лемилка/бренер во ергономски дизајн со практичен Piezo самозапалувач за лемење или загревање на материјали. Лемилката се прилагодува од 30 до 120 W (како електрична лемилка). Испорака на овој обемен сет се врши во провидна кутија од пластика. Како гориво користи ISO-бутан гас. Плинското полнење се нарачува посебно.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка