ЛЕЖИШТЕ ЗА РАЧНИ СВЕТИЛКИ

472,00 ден.   Спореди

Лежиште со контакти за напојување на рачни светилки од серијата ""Professional"" - IVT, кои работат на батерии. Опција за поставување на ѕид.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 472,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Лежиште со контакти за напојување на рачни светилки од серијата ""Professional"" - IVT, кои работат на батерии. Опција за поставување на ѕид.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка