ЛЕЖИШТЕ ЗА ИНСТРУМЕНТИ Equus-црно

708,00 ден.   Спореди

Ова лежиште се користи за монтирање на инструментите на Equus од 52 мм. Преклопниот зглоб во ногарката овозможува оптимална стабилност. Има леплива лента на двете страни така што не мора да правите ду...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 708,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ова лежиште се користи за монтирање на инструментите на Equus од 52 мм. Преклопниот зглоб во ногарката овозможува оптимална стабилност. Има леплива лента на двете страни така што не мора да правите дупки.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка