ЛЕД светилки за надворешни осветлувања

3.953,00 ден.   Спореди

Овие светилки се атрактивни и енергетско-ефикасни, со долг век на траење.. Едноставно и брзо поставување. Должината на кабелот од дистрибутерот до секоја светилка е 2 м. Кабел е со пресек: 2 x 0,75 mm...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.953,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овие светилки се атрактивни и енергетско-ефикасни, со долг век на траење.. Едноставно и брзо поставување. Должината на кабелот од дистрибутерот до секоја светилка е 2 м. Кабел е со пресек: 2 x 0,75 mm ².

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка