ЛЕД РАЧЕН ЧАСОВНИК NEON CLASSIC

1.611,00 ден.   Спореди

Црвени, светли бројки испишани од точки, блескаво стакло и метално куќиште се детаљите на овој саат кои веднаш ќе Ви го привлечат вниманието.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.611,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Црвени, светли бројки испишани од точки, блескаво стакло и метално куќиште се детаљите на овој саат кои веднаш ќе Ви го привлечат вниманието.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка