ЛЕД лента 12-пламена 2

1.003,00 ден.   Спореди

Компактна големина и едноставно инсталирање. Развиениот систем за приклучување овозможува непрекинат ток на светлото на големи растојанија. Може да се поврзуваат лесно и брзо, меѓусебно или директно п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.003,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компактна големина и едноставно инсталирање. Развиениот систем за приклучување овозможува непрекинат ток на светлото на големи растојанија. Може да се поврзуваат лесно и брзо, меѓусебно или директно преку кабел за поврзување – во целост без лемење или врзување. Ве молиме засебно нарачајте кабел, LED напојување и трансформатор.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка