ЛЕГУРА ЗА ЛЕМЕЊЕ - 100 G

649,00 ден.   Спореди

Легура за лемење која го штити врвот на леткумот. Без додатоци од халогени елементи и нема испарување. Совршен додаток за SMD проекти.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 649,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Легура за лемење која го штити врвот на леткумот. Без додатоци од халогени елементи и нема испарување. Совршен додаток за SMD проекти.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка