Ласерско глувче BLUETOOTH 3.0

2.814,00 ден.   Спореди

Прецизност со безжичното ласерско компјутерско глувче! ЛЕД-приказ за капацитет на батерија.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.814,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Прецизност со безжичното ласерско компјутерско глувче! ЛЕД-приказ за капацитет на батерија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка