ЛАСЕРСКИ МЕРАЧ НА ВРТЕЖИ DT-10L

3.717,00 ден.   Спореди

Рачен апарат за едноставно мерење на бројот на вртежи. Со помош на ласерската единица, можете без допир за го одредите бројот на вртежи, па дури и за време на дневна светлина. Приказ преку 5-цифрен LC...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.717,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Рачен апарат за едноставно мерење на бројот на вртежи. Со помош на ласерската единица, можете без допир за го одредите бројот на вртежи, па дури и за време на дневна светлина. Приказ преку 5-цифрен LCD екран. Уредот поседува меморија за минимум и максимум, како и приказ за последната измерена вредност.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка