ЛАМБА-ЛУПА СО СТЕГАЧ

1.947,00 ден.   Спореди

Го осветлува видното поле со 2 LED диоди. Флексибилнa металнa рака за позиционирање на лупата. Две флексибилни метални раце со алигатор клипови (трета рака). Со база за поставување и уред за стегање...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.947,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Го осветлува видното поле со 2 LED диоди. Флексибилнa металнa рака за позиционирање на лупата. Две флексибилни метални раце со алигатор клипови (трета рака). Со база за поставување и уред за стегање.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка