ЛАДИЛНИК/КОМПРЕСОР B40 HYBRID

35.223,00 ден.   Спореди

Покрај моќниот компресор, овој ладилник има вграден дел за термоелектрично напојување. Се користи кога уредот во автомобилот е поврзан со акумулатор од 12 V. Значи, синџирот на ладење продолжува при п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 35.223,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Покрај моќниот компресор, овој ладилник има вграден дел за термоелектрично напојување. Се користи кога уредот во автомобилот е поврзан со акумулатор од 12 V. Значи, синџирот на ладење продолжува при патување или кампување. Овозможува средна и ниска температура до -15° C во компресирана состојба, независно од високите околни температури.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка