Лабараториско напојување Voltcraft FSP-11330

18.172,00 ден.   Спореди

Линеарно напојување погодно за употреба во лаборатории, индустрија и работилници. Предностите на линеарна технологија е во тоа што има едноставен дизајн и стабилен излезен напон, без прекин. Високиот ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 18.172,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Линеарно напојување погодно за употреба во лаборатории, индустрија и работилници. Предностите на линеарна технологија е во тоа што има едноставен дизајн и стабилен излезен напон, без прекин. Високиот квалитет и одличните вредности го прават овој AC адаптер единствен во својата класа.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка