Лабараториско напојување VLP-1303 PRO

14.986,00 ден.   Спореди

Електронски стабилизатор на DC напон за напојување е опремен со посебни уред за напон и струја. Тоа се карактеризира со ниска дисторзија , добра Load Balancing и напон. Покрај тоа, уредот исто така им...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 14.986,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Електронски стабилизатор на DC напон за напојување е опремен со посебни уред за напон и струја. Тоа се карактеризира со ниска дисторзија , добра Load Balancing и напон. Покрај тоа, уредот исто така има излез 36 V / DC за дигитални кола.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка