Куцкамен
Куцкамен

Куцкамен

690,00 ден.   Спореди

„Куцкамен“ е најпознатото дело на аргентинскиот писател Кортасар. Неговото појавување предизвикало вистинска револуција во книжевните кругови.Тоа е роман со многу интересна структура, што го прави еди...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 690,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


„Куцкамен“ е најпознатото дело на аргентинскиот писател Кортасар. Неговото појавување предизвикало вистинска револуција во книжевните кругови.Тоа е роман со многу интересна структура, што го прави единствен и отворен за читање на повеќе начини.Со еден збор, оваа книга би можела да се опише како оригинална!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка