Куфер со алат со 60 делови

13.275,00 ден.   Спореди

Алатки направени од високо-квалитетен челик од хром-ванадиум.
Запчест механизам за сечење со 12,5 мм (1 / 2 "") со 72 запци
Алатките се поставени во долниот дел во тврда пена


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 13.275,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Алатки направени од високо-квалитетен челик од хром-ванадиум.
Запчест механизам за сечење со 12,5 мм (1 / 2 "") со 72 запци
Алатките се поставени во долниот дел во тврда пена

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка