Куфер со алат од TOOLCRAFT

17.995,00 ден.   Спореди

Силен куфер со алатка со тркала за лесно и брзо теренско дејствување. Во крајна случај нуди квалитетен алат со исклучително стабилна форма и разделници, различните алатки може да се чуваат и се транс...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 17.995,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Силен куфер со алатка со тркала за лесно и брзо теренско дејствување. Во крајна случај нуди квалитетен алат со исклучително стабилна форма и разделници, различните алатки може да се чуваат и се транспортираат безбедно систематски.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка