КУФЕР СЕТ ЗА ЛАПТОП И ДОКУМЕНТИ PATRIOT 17

13.157,00 ден.   Спореди

Огромна главна преграда со џеб за документи Пространа и дискретна преграда за ""ноќевање"" за облека Предна преграда со вграден Бизнис Организатор Ролинг телескоп ленти со неколку големини Едностав...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 13.157,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Огромна главна преграда со џеб за документи Пространа и дискретна преграда за ""ноќевање"" за облека Предна преграда со вграден Бизнис Организатор Ролинг телескоп ленти со неколку големини Едноставни и мазни пластични тркалца Отстранлива преграда за лаптоп со Организатор, Прилагодлив појас за на рамо. Удобна рачка со мека површина. Појас за други прикачувања на колички.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка