КУТИЈА ЗА ЛАДЕЊЕ U 26 12/230 V

6.244,00 ден.   Спореди

За автомобил и штекер 26 литри Аеродинамична оптика, повеќе волумен, сино тонирана. Може да лади до 20 °C под надворешна температура благодарение на термоелектрика, околно добро изолиран и со додатен...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.244,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За автомобил и штекер 26 литри Аеродинамична оптика, повеќе волумен, сино тонирана. Може да лади до 20 °C под надворешна температура благодарение на термоелектрика, околно добро изолиран и со додатен вентилатор. Има приклучок за 12/230 V. Во AC-подрачјето нуди два различни видови на погон, кои се бираат преку прекинувач. Во еко модус уредот бара многу малку енергија. За достигање максимално ладење потребно е да се префрли на максимален модус.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка