КУТИЈА ЗА ЕУРО ЕЛ.ПЛОЧА - 120X80X59 MM - црна

649,00 ден.   Спореди

Висококвалитетна пластична кутија изработена од антистатична ABS пластика која во внатрешноста има рабови за лесно поставување на ел.плоча.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 649,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Висококвалитетна пластична кутија изработена од антистатична ABS пластика која во внатрешноста има рабови за лесно поставување на ел.плоча.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка