КУТИЈА ЗА ЕУРО ЕЛ.ПЛОЧА ТИП - IP54 50X35X20MM - СИВА

177,00 ден.   Спореди

Висококвалитетна пластична кутија изработена од антистатична ABS пластика за ел.плоча со вградена заштита класа 54 (заштита од вода и прашина)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 177,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Висококвалитетна пластична кутија изработена од антистатична ABS пластика за ел.плоча со вградена заштита класа 54 (заштита од вода и прашина)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка