КУТИЈА ЗА ЕЛ.ПЛОЧА - 129 x 40 x 24 mm

236,00 ден.   Спореди

Двојна пластична кутија со простор за батерија изработена од антистатична ABS пластика


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 236,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Двојна пластична кутија со простор за батерија изработена од антистатична ABS пластика

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка