КУТИЈА ЗА ЕЛ.ПЛОЧА - ЧАША - 7031

708,00 ден.   Спореди

Кутија за ел.плоча со цврста и стабилна основа. На страните има простор за поставување на ел.плоча. Горниот и долниот дел се поврзани преку 2 штрафови.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 708,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Кутија за ел.плоча со цврста и стабилна основа. На страните има простор за поставување на ел.плоча. Горниот и долниот дел се поврзани преку 2 штрафови.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка