КУТИЈА ЗА БАТЕРИИ - CONRAD

3.186,00 ден.   Спореди

Conrad кутија за чување на 36 батерии. Кутијата содржи батерии тип: 18x AA, 14x микро и 4x микро 9 V батерии. Со Conrad кутијата секогаш ќе знаете дека вашите батерии се заштитени и собрани на едно м...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.186,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Conrad кутија за чување на 36 батерии. Кутијата содржи батерии тип: 18x AA, 14x микро и 4x микро 9 V батерии. Со Conrad кутијата секогаш ќе знаете дека вашите батерии се заштитени и собрани на едно место. Заштита од прашина и влага.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка