КУТИЈА ЗА АЛАТ TOOLCRAFT

9.499,00 ден.   Спореди

Цврста кутија за алат со различни прегради на предната и задната страна. Погодна е за чување на различни видови алатки.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 9.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Цврста кутија за алат со различни прегради на предната и задната страна. Погодна е за чување на различни видови алатки.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка