КУТИЈА ЗА АЛАТ TOOLCRAFT WZK-309

34.102,00 ден.   Спореди

Практична и цврста кутија за алат, со две странични рачки за едноставен транспорт.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 34.102,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Практична и цврста кутија за алат, со две странични рачки за едноставен транспорт.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка