Купола - камера со резолуција 380 TV линии

26.566,00 ден.   Спореди

Ценовно поволно решение за видео надзор во движење! Со 16 претпрограмирани позиции, алармен влез и контролни функции преку RS-485 интерфејс. Склопот нуди бројни предности за видео надзор во живо.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 26.566,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ценовно поволно решение за видео надзор во движење! Со 16 претпрограмирани позиции, алармен влез и контролни функции преку RS-485 интерфејс. Склопот нуди бројни предности за видео надзор во живо.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка