КРУЖНА ПИЛА KS 230 PROXXON

10.325,00 ден.   Спореди

За рамно сечење дрва, неметали, пластика, платина и фибер-стакло.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 10.325,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За рамно сечење дрва, неметали, пластика, платина и фибер-стакло.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка