Креп Трака 50

35,00 ден.   Спореди

0300-455019 Креп Трака 19cm 35 ден.
0300-455025 Креп Трака 25cm 50 ден.
0300-455030 Креп Трака 30cm 65 ден.
0300-455038 Креп Трака 38cm 80 ден.
0300-455048 Креп Трака 48cm 95 д...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 35,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


0300-455019 Креп Трака 19cm 35 ден.
0300-455025 Креп Трака 25cm 50 ден.
0300-455030 Креп Трака 30cm 65 ден.
0300-455038 Креп Трака 38cm 80 ден.
0300-455048 Креп Трака 48cm 95 ден. Производител:
Hardex Шифра:
0300-455019

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка